בערב יום שישי, בעודי טעון ברגשות לנוכח ההספדים על חללינו בחדשות, קיבלתי הודעה מרגשת מרון סוזן , מתאמן אשר הצטרף אלינו לפני כשנה, ונהפך לחלק בלתי נפרד מהנוף בקרוספיט חיפה.

ההודעה שלו היתה כל כך מרגשת ומשמחת עד שלא הצלחתי להקריא אותה לאשתי מרוב התרגשות ..

ron suzan

“אז… שנה. אני מסכם עכשיו, חודש לפני, בגלל שאני נוסע לחודש וקצת באפריקה ואני מפחד שחלק מהתחושות יתקהו. קודם כל, תודה. תודה שפתחת את המקום הזה, תודה שדחפת כשצריך ולקחת מרחק כשצריך, תודה על הפרצוף המתפעל שעשית פה ושם ובאמצעותו הזרקת טריליון מוטיבציה, תודה על שהבאת רק מאמנים אדירים, שכל אחד מהם יותר טוב מהשני.

לפני שנה הגעתי למועדון. לבד לחלוטין, בלי כמעט לחקור ולהבין מה זו המפלצת הזו. האימון הראשון היה שוחט, המון עבודה וחוסר נשימה ואני שבאתי מעולם של ריצה הרגשתי כמו באחד מהמד״סים השנואים מהצבא. סיימתי את האימון על סף התעלפות, בלי להגזים, ולמחרת כשרוני התקשרה לשאול אותי איך היה אמרתי לה שזה לא בשבילי כל העניין הזה, שסיימתי יותר מדי גמור ושכל הקרוספיט הזה זה פשוט קצת יותר מדי. ראיתי מפלצות.

ראיתי אנשים שלא רואים בעיניים. ידעתי ביני לבין עצמי שאני לא כזה ולעולם לא אהיה כזה. אני בחיים לא אריץ את המתח ואתקשה בסקווטים. אני בחיים לא אבין את הקלינים והאוברהדים האלה, הרי זה מרגיש כל כך מסורבל. ואני לא מהמורעלים האלה, אני פשוט לא. אז רוני אמרה חכה, קח עוד אימון נסיון עלינו (החלטה עסקית גאונית דרך אגב), והפעם תביא איזה פרי לסוף האימון. באתי לעוד אימון, ובום, נתפסתי.

בנאדם שעשה שש מתח במדידה הראשונה שלו עושה היום שלושים. בנאדם שלא הצליח לעמוד על הידיים יותר מעשר שניות עושה חמש עשרה שכיבות-שמיכה-בעמידת-ידיים. בנאדם שהיה בשוק כשהוא ראה את המסל אפ הראשון שלו ועושה היום שלושה ויותר (וגם סטירקטים!). בנאדם שמרים משקולות בתחושה טבעית וקלילה, בזכות ימים ושעות של אימונים ומאמנים קפדנים

בנאדם שמרים וקופץ ורץ ומתאושש יותר מהר מכל החברים שלו (מחוץ למועדון 🙂. למדתי להכיר את הגוף שלי ולהעריך אותו והתחלתי לפנק אותו ברכיבה על אופניים ברחבי העיר, בארוחות יותר טובות ומזינות, באמבטיות כשכואב ומוביליטי כשאי אפשר לזוז. אז על זה אני אומר תודה. אני אומר תודה כי בלי הקרוספיט זה לא היה קורה. הייתי פחות חזק ופחות בריא, מניח שגם פחות מרוכז בלימודים ופשוט פחות. נהייתי פנאט משוגע שעושה קרוספיט חמש או שש פעמים בשבוע וזה לא מספיק לו, שמחייב את עצמו לנוח לפעמים  ושאנשים באים אליו ואומרים לו סחטיין כשהוא מסיים אימון ראשון. חייב הכל לך ולרוני, למועדון, ולצוות האדיר הזה.

“תודה, רון.

אז תודה ענקית לך , רון.. האימון היום מוקדש לך

 

Hi hang snatch

3×3

Hang power snatch

3×3

Wod:

“Ho suzana”

5 rounds for time:

5 gtoh

10 c2b \pull up

15 kb swing

 

 

 

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *