לשיטת האימון קרוספיט יש מטרה מרכזית אחת והיא לשפר את יכולות הגוף: לחזק סיבולת לב-ריאה, לשפר כוח מתפרץ, מהירות , לשפר את זריזות הגוף ועוד.

מתאמנים חדשים בשיטת קרוספיט מבחינים בשינויים רבים  לטובה החלים בגופם במהלך חודשי האימונים הראשונים.

מכיוון שאותם מתאמנים מגיעים ממצב של חוסר אימונים למסגרת אימונים מפרכת הם משיגים לרוב תוצאות משמעותיות על ההתחלה.

לאחר כמה חודשים ההתקדמות לא עוצרת אך בהחלט עוברת למצב של התקדמות מתונה יותר ובנוסף תגלו אתגרים חדשים ותציבו לעצמכם יעדים חדשים שלא חשבתם בהתחלה שתוכלו להם.

כאשר אתם מתחילים להתאמן אצלנו במועדון קרוספיט חיפה, אתם תשימו לב לכמה שינויים מהירים ומשמעותיים..

אנו רואים את המתאמנים שלנו במועדון קרוספיט חיפה כאתלטים לכל דבר.

השינוי שתרגישו ביכולות הפיזיות שלכם בחודשים הראשונים יהיה שינוי כל כך משמעותי שבכל שיטת אימון אחרת לא הייתם משיגים זאת גם בתקופות ארוכות יותר. שאתם מתחילים להבחין בזה שאתם רצים יותר מהר, מרימים יותר משקל ועושים את כל האימונים ביותר קלות, פה אתם מקבלים תוספת מוטיבציה מטורפת שרק גורמת לכם להתמכר עוד לשיטת האימון קרוספיט.

שינוי בקשיחות המנטאלית הוא שינוי משמעותי שהרבה מתאמנים לא חושבים עליו לפני שהם מתחילים להתאמן, אלא, מבינים את החשיבות שלו רק לאחר כמה חודשי אימון.

לכולנו יש חולשה נפשית שאפשר לשפר אותה. זה לא קל להתחיל אימון כל כך מפרך, יום אחרי יום. צריך חוזק מנטאלי רב.

למרות שעייפים, למרות שיש דברים אחרים שצריכים להספיק היום, למרות שיש שרירים כואבים או פציעות מטרידות, ממשיכים ללכת קדימה ובאים לאימון, זה חוזק מנטאלי.

אתם כרגע לא מבינים כמה חוזק מנטאלי יש לכם, אתם חזקים הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

שאתם במהלך אימון מפרך ואתם מחפשים את האנרגיה האחרונה שלכם לתת עוד כמה חזרות לתרגיל קשה, אז אתם באמת לומדים על עצמכם.

עם הזמן תגלו שיש לכם יותר חוזק מנטאלי, וזה יתבטא לא רק במהלך אימוני קרוספיט אלא גם במהלך יום העבודה שלכם ובחיים האישיים שלכם.

שינוי נוסף שתבחינו בחודשים הראשונים הוא, שרמת האנרגיה שלכם נשמרת על רמה גבוהה לאורך היום. אנשים שלא בכושר, שאוכלים לא נכון ושלא מתאמנים בצורה קבוע, סובלים מרמות אנרגיה נמוכות או מעליות וירידות ברמת האנרגיה במהלך היום.

כשהגוף שלכם חזק, כשאתם סוחבים פחות מסת שומן בגוף במהלך היום, כשאתם מתאמנים באופן קבוע ורמת האנדורפין גבוהה, אתם מרגישים טוב יותר לאורך היום.

הביטחון העצמי והאושר שמגיע יחד עם זה הוא לא מובן מאליו.

חכו עד שתראו את הדרכים קטנות והלא צפויות שאימוני הקרוספיט יתרמו  לחיי היום יום שלכם.

אתם תספיקו לעשות יותר בכל יום, יהיה לכם יותר אנרגיה לעשות דברים מאשר בעבר וויתרתם עליהם,  ובכללי שגרת היומיום שלכם, בבית ובעבודה, תעבור בצורה טובה יותר.

בשלושת החודשים הראשונים שלכם תחת אימוני קרוספיט אתם תרגישו שינויים נהדרים שייסעו לכם להמשיך ולהתקדם במטרות שלכם ותייוכחו שאכן קרוספיט משפר  אתכם!.

מומלץ להצטרף לשיטת האימון הכי טובה כיום, קרוספיט.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *