בכל אימון בקרוספיט חיפה תתנו את המקסימום

קרוספיט הפך בשנים האחרונות לאחד מענפי הספורט הפופולאריים והקהילתיים ביותר בארץ ובעולם, ומה שאומר שקהל המתאמנים שלו רק הולך וגדל. גם באזור הקריות לא חסרים מתאמנים ומתאמנות בתחום, אבל לצערנו יש עדיין אנשים רבים שלא מכירים את תחום הכושר הזה ולא יודעים כמה הוא יכול לתרום לכל אחד ואחת! אם גם אתם תושבי הקריות שרוצים להכיר קצת יותר את עולם הקרוספיט ולהתמקצע בו קרוב לבית- אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

קרוספיט קריות- יש דבר כזה בכלל?

וודאי שיש! ישנם מספר לא מבוטל של מאמני ומאמנות קרוספיט הפועלים בכל אזור הקריות, וכעת יש גם מכון קרוספיט איכותי ומקצועי שתוכלו להתאמן בו בנוחות. קהילת מתאמני הקרוספיט בקריות היא מקהילות הקרוספיט המשובחות והמשפחתיות בארץ, ואנחנו ממליצים לכל מי שמתעניין בתחום להצטרף למשפחה.

אז למה קרוספיט קריות תורם בעצם?

קרוספיט היא שיטת אימונים שלא מדלגת על שום חלק ושום קבוצת שרירים בגוף, תוך ניסיון לבצע מקסימום מאמץ ועבודה במינימום זמן. ביצוע אימוני קרוספיט לאורך זמן לא רק יועיל לכושר הגופני שלכם אלא גם יוכל לסייע לכם בביצוע הפעילויות הפשוטות של חיי היום-יום.

האם כל מאמן כושר הוא גם מאמן קרוספיט קריות?

לא כל מי שמוסמך לשמש כמאמן\מאמנת כושר מוסמכים גם לאמן אנשים באימוני קרוספיט. אימוני הקרוספיט דורשים מיומנויות שונות ומכילות מגוון רחב של תרגילים ותנועות שחשוב ללמוד בקפדנות. לכן אנחנו ממליצים לכם לוודא שאתם מבצעים את אימוני הקרוספיט שלכם אך ורק עם מאמן\מאמנת מקצועיים ומוסמכים.

האם יש אימוני קרוספיט קבוצתיים בקריות?

כמובן! ישנם מקומות רבים (ואנחנו ביניהם) שמציעים אימוני קרוספיט קבוצתיים ומהנים. אנחנו מאמינים בכוחו של האימון הקבוצתי משום שהוא יכול לתת לכם את המוטיבציה הטובה ביותר לתת את מאת האחוזים שלכם באימון. יתרה מזאת, הרבה אנשים מוצאים באימונים הקבוצתיים קשרי חברות אמיצים והדוקים שנשארים איתם גם אחרי שהאימון נגמר.

אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בכל הנוגע לקרוספיט בקריות. אם עשינו לכם חשק להתאמן, אנחנו ב”קרוספיט חיפה” מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתחיל לזוז!

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *