שמי פאני פטרובה ואני מכורה לקרוספיט כבר חצי שנה.
הכל התחיל לפני קצת פחות משנה, הייתי בחודשים מתקדמים להריון, המשקל הראה 20+ ק”ג. כדי איכשהו לעודד את עצמי, החלטתי להתחיל לחפש באינטרנט דרך טובה לחזור לגזרה אחרי הלידה. מהר מאוד הבנתי שהדרך הכי אפקטיבית זה אימוני כוח עם משקולות חופשיים. אימוני כוח זה אומר חדר כושר, רק שאני מאוד פחדתי לחשוב על איך אני נכנסת ל”חדר” הזה ומה אני עושה שם בכלל? התחלתי לקרוא כל מיני בלוגים כדי להבין ממה מתחילים, מה ואיך עושים. באחד האתרים נתקלתי בסרטון מיוטיוב “מה זה קרוספיט”. כמו מהופנטת ראיתי אותו שעה ברציפות – ראיתי אנשים חזקים ששולטים בקלות בגוף שלהם – ישר הבנתי שזאת הדרך שלי.
שלושה חודשים אחרי הלידה הרגשתי שהגיעה זמן להתחיל. לאימון הראשון באתי ביחד עם חברה שלי ליבי. אחרי הצצה למתרחש בתוך הבוקס, נבהלתי ולא האמנתי שאני אצליח לעשות את רוב התרגילים (ליבי, תודה שלא נתת לי לברוח). החששות שלי היו נכונות – אכן לא הצלחתי. אני זוכרת איך קפצו רגלי כשירדתי מדרגות אחרי האימון. אני זוכרת איך זה היה לקום מהמיטה למחרת ואי יכולת לזוז בלי כאב כמה ימים. כל החודש של אימוני היסודות למדתי על עצמי דברים חדשים: שאני לא יכולה לקפוץ על הקופסא של 30 ס”מ, שאני לא יכולה לעשות עלית מתח אחד, שמוט של 15 ק”ג מאוד כבד בשבילי, ש-30 ברפיס זה מתכון טוב כדי לרסק אותי לגמרי. ובכל זאת חיכיתי לכל אימון בכיליון עיניים, כי היה מאתגר, היה דינמי, היה כיף.
אני התאהבתי בקרוספיט, בבוקס שלנו, באווירה של עידוד ובאנשים תומכים. פה מצאתי את הצוות מאמנים הכי מקצועי שיכולתי רק לדמיין. יפתח שיודע במשפט אחד לגרום לך להוציא 200% מעצמך. רועי המורה הכי איתני וסובלני שפגשתי בחיי. אנטון שנראה מאוד קשוח בהתחלה, אבל תמיד שם בשבילך לעזור, להסביר ולעודד. ליהי ההשראה הראשונה שלי, האצות שנתנה לי מלוות אותי עד היום. רוני – הלב והנשמה של הבוקס.
היום שישה חודשים אחרי האימון הראשון, אני ממשיכה ללמוד על עצמי דברים חדשים: שאני מעדיפה לקפוץ על הקופסא של 60 ס”מ כי על 50 זה כבר משעמם, שאני יכולה לעשות 10 עליות מתח, שהמשקל איתו אני עושה בק סקווט כבר שווה למשקל הגוף שלי, ש-30 ברפיס זה דרך טובה להתחמם לפני אימון. אני מאמינה בעבודה קשה ואני רואה עד כמה היא משתלמת. אני רואה תוצאות וכבר לא יכולה לעצור.
אז שמי פאני וכן אני מכורה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *