אווירה טובה ואנרגיות מדהימות

קרוספיט היא שיטת אימון מגוונת שמתבססת על אימונים בעצימות גבוהה עם משקלות וציוד כושר מגוון לפיתוח הגוף. שיטת האימון קרוספיט גודלת בפופולאריות בקרב ישראלים, עד לפני מספר שנים אנשים לא הכירו מה זה בכלל קרוספיט והיום קרוספיט בצפון היא טרנד אימון מאוד פופולארי. יש מספר מועדוני קרוספיט שבהם מתאמנים אלפי ישראלים ומצבת המתאמנים רק גודלת.

בעולם, ובמיוחד בארצות הברית, שם קרוספיט החלה וכיום היא מאוד פופולארית, ניתן למצוא שני סוגים של קרוספיט: אחת היא מקור שיטת האימון קרוספיט, תכנית אימונים ושגרת פעילות גופנית שבה מפתחים את הגוף ואת היכולות הפונקציונאליות של הגוף. השנייה, הוא הספורט של קרוספיט או קרוספיט כספורט, שבו מתחרים אתלטים ברמה גבוהה בתחרויות כוח גופני שונות. תחרויות קרוספיט בצפון עדיין לא פופולאריות ולא תופסות את רוב פעילות הקרוספיט בישראל אך ללא ספק קרוספיט כשיטת אימון גורמת להרבה ישראלים להתאהב בה.

קרוספיט עוזרת להרבה מתאמנים בצפון למצוא את הפוטנציאל שלהם

עם הצמיחה בפופולריות של קרוספיט בצפון, יותר מתאמנים מגיעים למועדוני קרוספיט בחיפה וצפונה בכדי לשפר את יכולות הגוף שלהם ולהפוך לחזקים יותר, רזים יותר ולנראים טוב יותר. קרוספיט הופכת אנשים לבעלי כושר גופני טוב יותר אחד אחד, וזאת על ידי הפצת המשמעות של קרוספיט, שהיא, לעבוד קשה ולשפר בצורה חכמה את הכושר הגופני. אם עוד לא ניסיתם להתאמן תחת מועדון קרוספיט או עם מאמן קרוספיט אישי, אנחנו ממליצים לכם לנסות. אתם לא מבינים עד כמה יש להם פוטנציאל חבוי ועד כמה אתם יכולים לשפר את יכולות הגוף שלכם בצורה משמעותית כבר לאחר כמה אימונים של קרוספיט.

תהליך האימון של קרוספיט

איך שמתאמנים ומתחזקים באמצעות קרוספיט פה בצפון לא שונה מכל מקום אחר בעולם. אימון קרוספיט ישראלי קשה כמו כל אימון קרוספיט אחר. אם תוצאות אמתיות אי אפשר להתווכח. קרוספיט עזרה כבר לאלפי מתאמנים ישראלים להשיג את הגוף והכוח הגופני שהם רצו, וגם אתם יכולים להיות חלק מהמשפחה הגדולה של קרוספיט באזור הצפון. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להצטרף לאחד מהמועדונים של קרוספיט באזור הצפון ולתת קצת עבודה קשה ומסירות.

בקרוספיט צריך להיות קפדני על התנועות, על יציבות הליבה ובמקביל לדחוף את הגוף לגבהים חדשים. עם זאת, חשוב לכבד את התהליך של שיפור בקרוספיט ולהקשיב למאמן. כל מאמן קרוספיט בצפון הוא מאמן שעשה הדרכה מוסמכת של ארגון קרוספיט העולמי, לכן אין לכם מה לדאוג. מאמן קרוספיט יסייע לכם לבנות תכנית אימוני קרוספיט ולהגיע לתוצאות שאתם רוצים, בלי פציעות וביעילות רבה.

אימון הקרוספיט זה לא צחוק ואתם תרגישו את זה. חשוב להקשיב למאמן כדי שלא תעשו טעויות שונות במהלך האימון, לפעמים אם עושים תנועה לא נכונה שוב ושוב במהלך אימון אפשר להיפגע. נוסף על כך חשוב לעקוב אחרי תכנית תזונה, כי התזונה היא חלק מאוד חשוב בהשגת המטרות שלכם. כמובן שאין מילות קסם ובקרוספיט אין קיצורי דרך ופתרונות קסם להשגת גוף מושלם, הכול מתבסס על עבודה קשה ועבודה לפי יסודות הקרוספיט.

כמובן שגם מאוד חשוב לתת לגוף להתאושש לאחר אימון כושר אינטנסיבי, הרבה מתאמנים בקרוספיט רוצים לקבל תוצאות מהירות אז הם לא לוקחים מימי מנוחה, אך מנוחה היא חלק בלתי נפרד מהשגת המטרות. חשוב לעבוד קשה באימונים, לנוח טוב בימי מנוחה ובמקביל לתמוך באימוני קרוספיט עם תזונה טובה. זכרו להתייעץ עם המאמן שלכם ואף עם תזונאית בכדי לבנות תכנית תזונה בריאה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *